Main Menu
 News
 Awards
 Members
 Články
 Historie
 Downloads
 Links
 Guestbook
 Členství
 Clan Wars
 Fotogalerie
 Search
Poll


Kolik hodin týdně věnujete doomovi?Jednu a méně

Dvě a vícePosted by Twister
Votes: 560 Comments: 0
Previous polls

Quote of the Master
Oblíbený mód: No nesleduju moc modu, nějaky tepláky či džíny (Houbar)
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
Online
Guests: 2, Members: 0 ...

most ever online: 314
(Members: 0, Guests: 314) on 25 Jan : 01:54

Members: 11
Newest member: Draza_Jr
RSS Feeds
Our comments can be syndicated by using these rss feeds.
rss1.0
rss2.0
rdf
PRE Session 2010 - report
Ano přátelé, PRE Session 2010 je za námi. Sraz členů a přátel nejmocnějšího a zbožňovaného doom klanu Predators byl letos ve znamení silné účasti a dekadentních zážitků od sneaka. Letos se většina klanu sešla až v pátek, tudíž akce trvala o den méně (což znamená o rok života více).

Moje cesta na PRE Session začínala v Jihlavě, kde jsem na autobusáku sebral ufona a sneaka a vyrazili jsme do Třešťě. Tam jsme zburcovali hokise, zuljina a Drazu, který dorazil už ve čtvrtek a vydali jsme se do baracasu, který se nám po následující 3 dny stal domovem. Proběhlo nějaký to síťování, pivko a čekání na Raiderra, jenž měl dorazit zhruba v 19:30. Mezitím už bylo jasný, že Method přijede až v sobotu. Na Raiderra jsme nakonec čekali asi o hodinu dýl, protože trval na svým, že si cestu pamatuje:). Páteční sestava tak byla dokonána (Twister, hokis, Zuljin, Draza, sneakfast, ufon, vain a Raiderr) a bylo čas na jedno pivko, kus žvance a přesun do další hospy na jedno pivo:). Proběhly nějaký ty hospodský hry jako kulec a fotbálek, ale naše mysl stále tíhla k nutkání zahrát si Dooma (pro některé asi po 2 letech - Raiderr). Páteční pozdní večer a sobotní ráno se tak neslo ve znamení ctfka. Kdo s kým hrál si nepamatuju, ale to stejně není důležitý, hlavní bylo si zahrát. O půl čtvrtý ráno jsme se přesto rozhodli to radši ukončit, aby se většina lidí neodvařila hned zkraje.

Ač jsem si myslel, že spánek bude dlouhý, o půl sedmý mě probudila štiplavá touha se vysrat, žel bohu chyběl toaleťák, takže mě čekala dlouhá - asi dvouminutová cesta k babičce. Tam sem úspěšně zcizil varnou konvici a vydal se zpátky do baracasu. Zbytek sestavy se postupně probíral, čímž bylo na čase spustit stroje. Mezitím dorazil Method, bohužel bez Titana, čimž nasral všechny účastníky PRE Session:). Dopoledne jsme rozehráli tradiční duelový turnaj v entry, který se bohužel poprvé nedohrál. Viníky snad radši nebudeme zveřejňovat, protože by mohli být ufon se Zuljinem zahlceni spammem.

Po obědě jsme se vydali zahrát si fotbal, což se po česněčce a guláši ukázalo jako ne zrovna dobrý nápad. Nicméně týmy se ve složení Raiderr, ufon, Method, sneak vs Draza, Twister, Zuljin, vain předvedly celkem koukatelnou podívanou pro místní osazenstvo. Po fotbálku následovala cesta k lomu, kde se trio statečných umylo. Navečer už bylo v plánu grilování a sneakovy pokusy se slepicemi ala Mladý technik. Sneak si to vůbec opět dával, zásoboval session svými bohatými zkušenostmi a zážitky a hlásil jednu perlu za druhou.

Sobotní večer byl ve znamení ctfka a japonských věděckých pokusů, které bych radši zbytečně nerozebíral, aby neměl sneak průser:). O půlnoci jsme se vydali do sportbaru na pivo, kde bylo v tu chvíli úplně narváno (celkem zajímavý, když v pátek jsme tam byli téměř sami). Nakonec jsme se chytli, dali pár her v kulečníku a někdy kolem třetí (asi) jsme se vrátili zpátky na dooma. Chtěli jsme loupnout coopku v doom2.wadu na Nightmare, ale někdy v 15 kole se zasek server, switch nebo něco jinýho, takže to nedopadlo. Pak tam ještě něco hrál hokis s Drazou, ale to už sem chrápal.

Neděle se potom nesla ve znamení ctfka a tdm, kde jsme si celkem pěkně zafragovali. Hráli se i nějaký entry pro pobavení apodobně... Před obědem pak proběhlo focení klanu (thx Draza). K obědu jsme zašli opět vedle do hospy na gulášek, sekačku a podobnou řezničinu, tedy až na sneaka, který opět nezklamal a dal si knedlíky s povidlama:). Ve 3 odpoledne pak celá akce končí, Draza bere zbytek PRE na Prahu. Při loučení tečou slzy proudem, nyní zbývá vydezinfikovat místnost a těšit se na další rok.

Díky všem co dorazili, Ivetce za buchty etc., tetce za pomoc s nádobím:) PRE ROX

Všechny fotky z akce jsou v naší Fotogalerii - PRE Session 2010.


Posted by:TwisteronSunday 08 August 2010 - 10:49:36 Comments: 5
Comments
PRE Session 2010 - reportMethod. | 08 Aug : 13:04
Guest


Reply to this
Pěkně napsané! Ale byl to Mladý Chemik :-)

PRE Session 2010 - reportDraza | 09 Aug : 13:07
Guest


Reply to this
Vzhledem k tomu, že se tabulka neuveřejňovala, moh se klidně zúčastnit i Ufon :) Pak už by to krachlo jen na hraběti Draculovi, kterej kvůli silnému slunci v neděli na dohru duelů nedorazil :)

PRE Session 2010 - reportTwister | 09 Aug : 15:10

Comments: 47


Reply to this
Ja sem byl linej s tou tabulkou neco delat takze sem to stejne jako loni nechal u sebe v kompu jako takovou pamatku pro dalsi pokoleni:)

PRE Session 2010 - reportvain. | 09 Aug : 17:32
Guest


Reply to this
Však ta tabulka je těžce for fun, method to tam hrál přes wine a navíc na notebooku, raiderr střídal jeden komp za druhým... málo kdo měl perfektní podmínky na nějaké poměřování skóre =)

PRE Session 2010 - reportRoveR (bývalý RostaV) | 11 Dec : 20:54
Guest


Reply to this
Jak vidím tak doom ještě neumřel :-) obdivuju vás

Submit comment
Subject
Username:
Comment:

Random Image
Statistiky
Pořadí na Zdaemonu
95.Twister
111.hokis
456.BeRaN
526.vain
829.sneakfast
1874.BoorgXes
2304.Titan
2896.MethoD
4352.RaideRr
Číslo vlevo udává pořadí v Experience points, šipka vpravo posun za poslední měsíc na Zdaemonu ke dni 09.03.2011.
Latest Comments
[news] Známe termín PRE Session 2012
Posted by sneakfast on 01 Aug : 20:36
zdar, sorry, ze mi to tenhle rok nevyslo, musel js [ more ... ]

[news] Gamezone reklama
Posted by jarin on 12 Jul : 20:13
pamatuju :)

[news] PREDATORS sešlost
Posted by Twister on 21 Mar : 20:28
Nekdo kdo hleda na netu "hromadu sracek" asi nebud [ more ... ]

[news] PREDATORS sešlost
Posted by aaa on 14 Mar : 09:47
je fajn dát do vyhledávače heslo "hromada sraček" [ more ... ]

[news] Winter Session
Posted by Twister on 04 Mar : 19:53
To bude tim ze doom se tam vubec nehral:)

Clan Wars

Total 87
Won 65 75%
Lost 18 21%
Draw 4 5%

[WW] 4 - 0
[DH] 3 - 0
-par- 4 - 0
<ID> 4 - 0
[BK> 0 - 2

More...
Link to us
Link to us
© 2001 - 2013 Predators Doom clan. All Rights Reserved.
Powered by e107 website system.


{THEMEDISCLAIMER}