Main Menu
 News
 Awards
 Members
 Články
 Historie
 Downloads
 Links
 Guestbook
 Členství
 Clan Wars
 Fotogalerie
 Search
Poll


Kolik hodin týdně věnujete doomovi?Jednu a méně

Dvě a vícePosted by Twister
Votes: 560 Comments: 0
Previous polls

Quote of the Master
Please authorize my request and add me to your Contact List. yarda ICQ#: 341035095. Decline - without a reason :) (Twister)
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
Online
Guests: 5, Members: 0 ...

most ever online: 314
(Members: 0, Guests: 314) on 25 Jan : 01:54

Members: 11
Newest member: Draza_Jr
RSS Feeds
Our news can be syndicated by using these rss feeds.
rss1.0
rss2.0
rdf
PREDATORS a rok 2002

by Twister
not rated -

Heh už nám sice pomalu táhne na březen, ale vzhledem k lenosti preosazenstva (zdravím bratry a boorga:)) se k Vám vyjádření členů ohledně minulého roku dostává až nyní. Možná můžu bejt rád, jelikož se mi je povedlo odtrhnout od žhavení doom2.exe a zdaemon.exe (někteří žhaví i jiné produkty, že hokis) a donutit je taky prubnout e-mailovou schránku, kde se na ně vyvalil moj mejl. No a co vyplodili máte tady dole. Moje zhodnocení tam neni pač bych moc dlouho mlel kraviny, takže radši čus:) (btw: boorgu ty vole lole:))


BoorgXes: Když se zamyslím nad uplynulým rokem tak první zdárná věc byla, že klan PREDATORS (jak byly takový ty lamky:) učinil rozhodující zlomový moment v jejich dějinách - nalezli, všimli si a přijali (nebylo to obtížné přes nepořádek ze žlučovité krve a šíleného sadistického, ale na druhou stranu tak uspokojujícího řevu umírajících marin) slavného mocného dokonalého a skromného god of doom fights in hell and earth mr.dr.sir. -BoorgXese-přezdívaného také ničitel, ten kdož přináší smrt nebo prostě náš všemocný bůh v jehož prachu se plazíme a škemráme o slitování :O) (začátek REKLAMY: you want see hell? You want see god? You want see hoorrible and beautiful things? Come on www.herovita.wz.cz konec REKLAMY). Dále když přehlédnu pár rozbitých myší, krutého účtu za telefon, který mne stále pronásleduje ve spánku byl minulý rok celkem fajn. A jelikož jsem pod časovým tlakem tak je to konec.

Hokis: Rok 2002 byl vcelku dobrej. Pár fragů padlo, ale taky padlo i hodně deaths. Tak abych to zhodnotil ---- Lan byla supr, singl taky a gamezona nic moc. "Doom is Forever Young" S úctou hokis[PRE]

RaideR: V klanu Predators se mi v roce 2002 líbilo pže jako vždy vykazoval nesmírnou aktivitu a to je zupa:) Stejne tak i stránky a ještě k tomu prispěla soutež Czech-N kerá je tu taky díkas Predátorům (aspon částečně;). Takže celkový moje ohodnocení roku 2002 je dobrý (aby taky ne :))

Scorcher: Jsem hrdej na to, že jsem členem tohodle klanu, bohužel kvůli připojení přes modem si moc na GZ nezahraju, ale na [id]oom Open to bylo fakt skvělý a jsem rád, že jsem poznal osobně všechny lidi z klanu (až na Boorga :(), se kterejma jsem se znal už docela dlouho (přibližně rok), ale jenom přes internet. Když jsem vstoupil do klanu, myslel jsem si, že se okolo Dooma pohybuje jenom pár nostalgiků, ale po chvíli jsem zjistil, že těch "nostalgiků" je v ČR docela dost a pořád přibejvaj. Členstvím v Doom klanu jsem si splnil svůj dávný sen, tim spíš, že je to právě klan PREDATORS!

Titan: V tomto roce jsem sice hrál na gamezone.cz, ale začal jsem hrát hlavně na zone.com, kde hraju originálního dooma, kterej je pro mě mnohem lepší a zábavnější než zdeamon na gz. Chodí tam už hodně nebezpeční doomeři, se kterými si člověk zahraje až moc :) Dají se tam také nahrávat dema, takže je to prostě supr. ďż˝ koda, že neudělaj českou zone. Jinak v tomhle roce byla SOkhol lanka, takže měl člověk přehled jak kdo vypadá :) Je velká škoda, že to nevyšlo i o jarních prázdninách. Česká doomscéna značně posílila, protože co si pamatuju tak ve všední dny na gz bylo kolem 0 hráčů :) a jen o víkendech jich tam pár bylo. A najednou po roce 2001 jich přibývá a jen řídce ubývá. Doom na to jak je starej tak je machr, protože takovej Counter-strike až se na něj vzpomene po 9 letech tak pochybuju, že se ještě bude hrát :) Doufám, že rok 2003 bude ještě lepší. Cya Titan
Submit comment
Subject
Username:
Comment:

Random Image
Statistiky
Pořadí na Zdaemonu
95.Twister
111.hokis
456.BeRaN
526.vain
829.sneakfast
1874.BoorgXes
2304.Titan
2896.MethoD
4352.RaideRr
Číslo vlevo udává pořadí v Experience points, šipka vpravo posun za poslední měsíc na Zdaemonu ke dni 09.03.2011.
Latest Comments
[news] Známe termín PRE Session 2012
Posted by sneakfast on 01 Aug : 20:36
zdar, sorry, ze mi to tenhle rok nevyslo, musel js [ more ... ]

[news] Gamezone reklama
Posted by jarin on 12 Jul : 20:13
pamatuju :)

[news] PREDATORS sešlost
Posted by Twister on 21 Mar : 20:28
Nekdo kdo hleda na netu "hromadu sracek" asi nebud [ more ... ]

[news] PREDATORS sešlost
Posted by aaa on 14 Mar : 09:47
je fajn dát do vyhledávače heslo "hromada sraček" [ more ... ]

[news] Winter Session
Posted by Twister on 04 Mar : 19:53
To bude tim ze doom se tam vubec nehral:)

Clan Wars

Total 87
Won 65 75%
Lost 18 21%
Draw 4 5%

[WW] 4 - 0
[DH] 3 - 0
-par- 4 - 0
<ID> 4 - 0
[BK> 0 - 2

More...
Link to us
Link to us
© 2001 - 2013 Predators Doom clan. All Rights Reserved.
Powered by e107 website system.


{THEMEDISCLAIMER}