Main Menu
 News
 Awards
 Members
 Články
 Historie
 Downloads
 Links
 Guestbook
 Členství
 Clan Wars
 Fotogalerie
 Search
Poll


Kolik hodin týdně věnujete doomovi?Jednu a méně

Dvě a vícePosted by Twister
Votes: 560 Comments: 0
Previous polls

Quote of the Master
Tyyy vole to uz neni mozny, ty vole to dete do hajzlu ty vole, ja to smazu ty vole. (Ufon - idoom open 2005)
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
Online
Guests: 5, Members: 0 ...

most ever online: 314
(Members: 0, Guests: 314) on 25 Jan : 01:54

Members: 11
Newest member: Draza_Jr
RSS Feeds
Our news can be syndicated by using these rss feeds.
rss1.0
rss2.0
rdf
Doom Open 2006

by Twister
 10.0 - 1 vote -

1. CTF turnaj
2. PRE
3. PRE2Doom Open 2006 už máme nějaký ten pátek za sebou. Měl sem aspoň čas uspořádat si zážitky z lanky, protože report na idoomu sem psal hned po lanu - ne že by to byla nevýhoda, ale radši dělám věci s odstupem času.


Jaká byla lanka z pohledu našeho klanu?
Jednim slovem: hustá! :)
V pátek se půlka klanu zkoušela zničit v hospodě, leč se to nakonec nepodařilo. Zavírali tam totiž v 11 večer! Ty vole, co to je za hospodu, kde se zavírá v 11? To já teprv v Třešti vycházím na pivní výlety:). No ale stejně se nám moc chlastat nechtělo, teda až na lamy methoda a Raidera, který si koupili v Hajprnově víno (rozuměj tu krabicovou sračku:). To už sme byli na cestě k Ufonovi domů, kde sme se ubytovali v následující sestavě: sneakfast, hokis, raiderr, method, ufon, twister a 2 vetřelci z klanu 66 - Beran a Titan:).

O exempóre s pizzou sem už psal na idoomu, ale za zmínku stojí ufonům kotel ve kterým sme to kutili. Takovej přístroj si chci pořídit taky, dá se v tom dělat prej všechno. Přiznejte se dobrovolně jaká lama se o něj spálila, tipnu si to na sneaka, protože ten se k tomu furt hrnul. On snad prožral celej pátek, doma totiž musí dřít na statku s prasatama a jíst dostává jen o víkendu (většinou když se má hrát nějakej zápas:).

Takže co bylo pak, sneak házel pizzou všude kam dohodil:) Hlavně na zem a občas něco upadlo na hokise. To už ale naběh ufon s mopem a hned bylo čisto.
Tak do koho bych si rýpnul teď... Raiderovi smrdí nohy!!!:). Ufon musel izolovat náký tenisky do neprodyšnýho pytle. Studije prokázaly, že místní děti si teď nemůžou hrát na písečku a musí zůstavat doma, než ten radioaktivní mrak zmizí:).No v noci bylo veselo žejo, zeptejte se sousedů nebo ufona na icq:) Tímto bych chtěl ufonovi poděkovat za to že nás ubytoval doma (víme, že to bylo naposled:).

V sobotu sme jeli do herny, tentokrát už načerno jak velí tajný prepakt z roku 02. Tímto vyhlašuju contest pro pražský revizory, kdo chytí nákýho PREdátora v metru bez jízdenky... (method to pak za 5 let updatne na czech-n:).

CTF turnaj 1. 4. 2006 - Doom Open 2006
Ale už vážně, teď vám povím o PRE ownagi v CTF:).

  • Zformovali jsme 2 týmy. V jednom byl Hokis, Twister a Ufon. V druhým týmu pak Method, RaideRr a sneakfast.

Po základní časti jsme byli rozčarováni. Tým PRE2 totiž prohrál 2 zápasy a skončil až na 3. místě. Ve čtvrtfinále tak narazili na silný 66ky. Tady však náš tým nezklamal a po patrně nejnapínavějším zápasu na lance vyhrál 3:2 na mapy. V poslední mapě to bylo dost napínavý, protože 19 vteřin před koncem vzali 66ky naší vlajku. V tu chvíli držel jejich vlajku Raiderr a podíváná to byla zajímavá...

Někdo z 66 krade vlajku....
Method: "Ty vole to ani náhodou, ta je moje." (Method pak hned chcípne:)
Sneakfast: Néé ty vole 19 sekund.
Method: "Hlavně podrž tu vlajku vole Raidere!! Schovej se někam!"
RaideRR: "Di do prdele."


Můžete se na to podívat naživo:) - [link]


  • V semifinále byly oba PRE týmy. Doufali sme, že by se nám mohlo podařit udělat PRE finále, ale TDS byli proti. Na nich totiž vypadli PRE2, když prohráli 1:2. Velká škoda, těšil sem se na super match:). PRE potom porazil IDčka a dostali se do finále.

  • Finále (demo) bylo ukázkou toho, kde momentálně stojí CTFko a to na strategii. Oba týmy předvedly ukázkovej zápas, štěstí se pak natočilo na naši stranu a vítězstvím 2:0 sme ukončili turnaj naším vítězstvím. Pořadí tak bylo jasný:

    1. PRE (Twister, hokis, ufon)
    2. TDS (Tomsa, Draza, Starrec)
    3.- 4. ID (Conner, Houbar, Konar) a PRE2 (MethoD, RaideRr, sneakfast)


PRE (Twister, hokis, ufon)


Jedna věc se nedá popřít, PRE neprohráli na lance ani jednu mapu a pouze ve 2 mapách byla remíza, ostatní mapy končili vítězstvím. To je velmi slušná vizitka a to i přes to, že na začátku nám to vůbec nešlo. Aspoň já jsem měl ten dojem, že hraju jak lamák. Jak se však blížilo finále náš výkon šel prudce nahoru a ve finále jsme už klapali na 100%. Musím vyzdvihnout ufonovu obranu, protože když vás kreje někdo jako on, hraje se skvěle. Nemluvě o tom, že soupeři nahání toto jméno strach a tak pouhou přítomností v týmu působí ufon psychologický nátlak. Vše pak graduje jeho neomylnou práci s SSG:). Osobně je pro mě ufon nejlepší obránce v CTF a sem sakra rád, že hraju s ním a ne proti němu:).

PRE2 (Method, RaideRr, sneakfast)


PRE2 měli pomalejší začátek. Po víceméně čekané porážce od TDS ale přišel i prohraný match s ID a začal sem si dělat docela starosti. Ten zápas s TDS mě nepřekvapil, protože to je tým, který spolu hraje a hlavně trénuje několik měsíců. Naopak naše sestava hrála v tomto složení prakticky poprvý a ikdyž je tento tým reglej v CTF lize, na netu hraje vain. RaideRr nezná pořádně mapy ale střílí mu to pořád stejně. Viděl sem jeho práci ve spoustě mapách a čuměl sem jak puk. Musím říct, že hrál asi nejlíp z celýho týmu, tim se nechci dotknout těch dvou lamek, který to neumí:)). V semifinále totiž předvedli skvělou práci a po matchi s 66 sem věřil, že by mohli dat i TDS. Tam byla pak škoda tý remízy v 16ce, což nechápu protože to je PRE mapa!

Pozitivní věci je, že se nás po delší době ukázalo na lanu 6! Hlavně sneak mě potěšil, příště to snad vyjde i vainovi a konečně nás bude aspoň 7:). Cya
Submit comment
Subject
Username:
Comment:

Random Image
Statistiky
Pořadí na Zdaemonu
95.Twister
111.hokis
456.BeRaN
526.vain
829.sneakfast
1874.BoorgXes
2304.Titan
2896.MethoD
4352.RaideRr
Číslo vlevo udává pořadí v Experience points, šipka vpravo posun za poslední měsíc na Zdaemonu ke dni 09.03.2011.
Latest Comments
[news] Známe termín PRE Session 2012
Posted by sneakfast on 01 Aug : 20:36
zdar, sorry, ze mi to tenhle rok nevyslo, musel js [ more ... ]

[news] Gamezone reklama
Posted by jarin on 12 Jul : 20:13
pamatuju :)

[news] PREDATORS sešlost
Posted by Twister on 21 Mar : 20:28
Nekdo kdo hleda na netu "hromadu sracek" asi nebud [ more ... ]

[news] PREDATORS sešlost
Posted by aaa on 14 Mar : 09:47
je fajn dát do vyhledávače heslo "hromada sraček" [ more ... ]

[news] Winter Session
Posted by Twister on 04 Mar : 19:53
To bude tim ze doom se tam vubec nehral:)

Clan Wars

Total 87
Won 65 75%
Lost 18 21%
Draw 4 5%

[WW] 4 - 0
[DH] 3 - 0
-par- 4 - 0
<ID> 4 - 0
[BK> 0 - 2

More...
Link to us
Link to us
© 2001 - 2013 Predators Doom clan. All Rights Reserved.
Powered by e107 website system.


{THEMEDISCLAIMER}